Судьялардың тағылымдамадан өту кестесі

Баспаға арналған нұсқасыБаспаға арналған нұсқасыХатпен жіберуХатпен жіберуPDFPDF

 

 

                                                                                                                                            «БЕКІТЕМІН»

                                                                                     Ақтөбе облыстық соты

                                                                                     төрағасының м.а.

                                                                                                                  _____________ Н.Примашев

        

                                                                                                     «___» шілде 2016 жылы

 

КЕЛІСІЛДІ                                                            КЕЛІСІЛДІ

Қылмыстық істер                                                 Азаматтық істер

жөніндегі сот алқасының                                    жөніндегі сот алқасының

төрағасы                                                                 төрағасы

                         Д.Әбдалі                                                              Н.Примашев

«   » шілде 2016 жыл                                              «   » шілде 2016 жыл

 

Аудандық және оларға теңестірілген сот судьяларының облыстық сотта

  тағылымдамадан өтуге 2016 жылдың 2 жартыжылдығына арналған

                                                  К Е С Т Е С І

 

 №

р/с

           

          А.Ж.Ә.

                            

                            Лауазымы

Тағылымда-

мадан өту

мерзімі

1.

М.П.Жугунисова

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

25.07.-05.08.

 

2.

Н.Е.Кендірбаева

Мұғалжар аудандық сотының судьясы

01.08.-12.08.

3.

Г.Т.Алекенова

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

22.08.-02.09.

4.

Г.К.Избасарова

Мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың судьясы

22.08.-02.09.

5.

К.Т.Абдыхалыков

Ақтөбе қалалық сотының судьясы

22.08.-02.09.

6.

А.Е.Еламанова

Мамандандырылған әкімшілік соттың судьясы

26.09.-07.10.

7.

Е.А.Нуршарыпов

Мәртөк аудандық сотының судьясы

10.10.-21.10.

8.

И.С.Мұратқанов

Алға аудандық сотының төрағасы

17.10.-28.10.

9.

Е.А.Жеткерген

Хромтау аудандық сотының судьясы

07.11.-18.11.

10.

А.М.Бисенғали

Ырғыз аудандық сотының төрағасы

07.11.-18.11.

11.

Ж.Б.Қуанышев

Байғанин аудандық сотының төрағасы

07.11.-18.11.

12.

А.Ж.Мусина

Мамандандырылған әкімшілік соттың судьясы

21.11.-02.12.

13.

Г.К.Укшебаев

Алға аудандық сотының судьясы

21.11.-02.12.

14.

Ш.Е.Есжанова

Қобда аудандық сотының судьясы

21.11.-02.12.

   

        

Ескерту: жасақталған тізімдеме Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасымен 2012 жылдың 02 қарашасында №326 өкіммен бекітілген аудандық, облыстық және оларға теңестірілген сот судьяларының жоғарғы тұрған соттарда тағылымдамадан өткізу жөнінде қағидасына сәйкес дайындалды.

 

 

Оқыту бағдарламаларының үйлестірушісі,

судья                                                                                               Ж.Мамбетова

 

 

 

 

 

 

 

«БЕКІТЕМІН»

Ақтөбе облыстық сотының

төрағасы

                   _____________ Е.Айтжанов

        

                   «___» желтоқсан  2015 жылы

 

Аудандық және оларға теңестірілген сот судьяларының облыстық сотта

  тағылымдамадан өтуге 2016 жылдың 1 жартыжылдығына арналған

                                                  К Е С Т Е С І

 

 

р/с

           

          А.Ж.Ә.

                            

                            Лауазымы

Тағылымда-

мадан өту

мерзімі

1.

Мамбетказиева А.К.

Ақтөбе қалалық соты

18.01-29.01

 

2.

Ордабаева С.Т.

Ақтөбе қалалық соты

18.01-29.01

3.

Бекталиева А.Д.

Ақтөбе қаласының №2 соты

18.01-29.01

4.

Нуржанов А.А.

Ақтөбе қалалық соты

15.02-26.02

5.

Назарова А.Ж

Мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың судьясы

15.02-26.02

6.

Спанидярова С.Т.

Мамандандырылған әкімшілік соттың судьясы

15.02-26.02

7.

Хамиев Д.Б.

Мамандандырылған әкімшілік соттың судьясы

14.03-25.03

8.

Султангалиева А.Е.

Ақтөбе қалалық соты

14.03-25.03

9.

Бисени Н.М.

Ақтөбе қаласының №2 соты

11.04-22.04

10.

Жеткерген Е.А.

Хромау аудандық сотының судьясы

11.04-22.04

11.

Қанапия Н.Т.

Ақтөбе қалалық соты

11.04-22.04

12.

Курмантаева Н.Ж.

Ақтөбе қалалық соты

02.05-13.05

13.

Абдуллина А.А.

Ақтөбе қалалық соты

02.05-13.05

12.

Шмирова З.Ғ.

Ақтөбе қаласының №2 соты

23.05-03.06

13.

Сисенова М.А.

Қылмыстық істер жөніндегі  мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы

23.05-03.06

14.

Каржанова А.Б.

Ақтөбе қалалық соты

13.06-24.06

15.

Раимкулова А.А.

Ақтөбе қалалық соты

13.06-24.06

Азаматтық және әкімшілік істер

жөніндегі апелляциялық

сот алқасының төрағасы                                                  Н.Примашев

 

Қылмыстық істер жөніндегі

апелляциялық сот алқасының

төрағасы                                                                                 Д.Әбдалі

 

«Келісілді»

Оқыту бағдарламаларының

үйлестірушісі                                                                       Ж.Мамбетова

Пікірлер мен ұсыныстар