Ақтөбе облысы бойынша Соттар әкімшісінің әңгімелесуден өтетін қызметкерлерінің тізімі
II – деңгей
р/с |
Аттестаттауға жататын қызметкердің Т.А.Ә |
Лауазымы |
Санаты |
Құрылымдық бөлімше атауы |
Тестілеуден өту күні |
1 |
Мусин Мархабат Ерсаматұлы
|
Бөлім басшысы |
С-О-4 |
Ақпараттық технологиялар және ақпараттық ресурстарды қорғау бөлімі |
04.04.2017 сағат 09.00 |
2 |
Утенова Гульдана Сабетовна
|
Бөлім басшысы |
С-О-4 |
Қаржы бөлімі |
04.04.2017 сағат 09.00 |
3 |
Қошаева Тұрсын Салмырзақызы
|
Бөлім басшысы |
С-О-4 |
Персоналды басқару бөлімінің /кадр қызметі/ басшысы |
04.04.2017 сағат 09.00 |
4 |
Досова Илиада Нурдаулетовна
|
Бөлім басшысы |
С-О-4 |
Ақпараттық қамтамасыз ету бөлімі |
04.04.2017 сағат 09.00 |
5 |
Аденов Кыдырбек Оразгалиевич
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Байғанин аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
6 |
Сарсенғалиева Айгүл Сәдуақасқызы
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ырғыз аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
7 |
Ихсанова Гульдария Кенжегараевна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
8 |
Минтаев Максат Айтуганович
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
9 |
Урашева Анар Бисембаевна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
10 |
Жубаева Жанат Курманбаевна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
11 |
Сарсенбаева Багдагул
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Әйтеке би аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
12 |
Иманбекова Асель Турлановна
|
Кеңсе меңгеруші |
С-R-1 |
Мұғалжар аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
13 |
Кушкенбаева Анара Хамитовна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Мұғалжар ауданының №2 аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
14 |
Таргенова Алтынгул Шамшудиновна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Хромтау аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
15 |
Исмаилова Индира Асылхановна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Темір аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
16 |
Танкиева Гаухар Шынгисовна
|
Кеңсе меңгерушісі |
С-R-1 |
Ойыл аудандық соты |
04.04.2017 сағат 09.00 |
17 |
Төлен Дархан Ғазизұлы
|
Бас маман |
С-О-5 |
Талдау және жоспарлау бөлімі |
04.04.2017 сағат 09.00 |
18 |
Удербаева Райгуль Женисовна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі |
04.04.2017 сағат 09.00 |
19 |
Каирбаева Динара Тулегеновна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
20 |
Сембинов Аскар Оралбекович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
21 |
Кулжанов Ринат Таубайұлы
|
Сот приставы |
С-О-5 |
Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемқорлықтың алдын-алу бөлімі |
04.04.2017 сағат 14.30 |
22 |
Ташкенбаева Умит Тыныштыковна
|
Жетекші маман |
С-О-6 |
Персоналды басқару бөлімі /кадр қызметі/ |
04.04.2017 сағат 14.30 |
23 |
Бақтыбай Асқар Бақтыбайұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
24 |
Нурадинов Нуртай Сатаевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
25 |
Кустанов Рамазан Бурумбаевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
26 |
Байдулина Жандаурен Рахметулақызы
|
Бас маман |
С-О-5 |
Талдау және жоспарлау бөлімі |
04.04.2017 сағат 14.30 |
27 |
Каракулов Нурбек Кайдаулович
|
Бас маман |
С-О-5 |
Талдау және жоспарлау бөлімі |
04.04.2017 сағат 14.30 |
28 |
Оразбай Самат Оразбайұлы
|
Бас маман |
С-О-5 |
Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімі |
04.04.2017 сағат 14.30 |
29 |
Нұрбаева Ақбота Нұрбайқызы
|
Жетекші маман |
С-О-6 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
30 |
Адилова Забира Даиновна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
31 |
Жүсіпәлиева Жайдаркүл Михаилқызы
|
Бас маман |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
32 |
Абиева Гульжахан Темирхановна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
33 |
Амреев Марат Шамильевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
34 |
Оразгалиев Аслан Сайлаубаевич
|
Бас маман |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
35 |
Ботагарина Асель Абаевна |
Бас маман-сот мәжілісі хатшысы |
С-О-5 |
Құжаттамалық қамтамасыз ету басқарамасы |
04.04.2017 сағат 14.30 |
36 |
Садуова Акбота Бакдаулетовна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Ақпараттық технологиялар және ақпараттық ресурстарды қорғау бөлімі |
04.04.2017 сағат 14.30 |
37 |
Кабдолов Сабыржан Кдыргалиевич
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
04.04.2017 сағат 14.30 |
38 |
Естанова Бакыт Маратовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
39 |
Калиева Бахытгуль Измухановна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
40 |
Коханова Анаргуль Утебергеновна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
41 |
Сәрсенбергенов Азамат Сұлтанбекұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
42 |
Саткулова Айдана Дамирқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
43 |
Турешова Арайлым Умирхановна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
44 |
Алиев Руслан Саматович
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
45 |
Сапашева Айнур Кенжебаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
46 |
Жанбиров Ануар Бауржанович
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
47 |
Табанов Серік Қуанышқалиұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
48 |
Аликулов Тимур Турганович
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
49 |
Арықбаев Баубек Саматұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
50 |
Жунусов Ерлат Турлыбаевич
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
51 |
Жонисова Рысты Куантаевна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
52 |
Бейлхан Раушан Бейлханқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
53 |
Кекильбаев Даурен Абаевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
54 |
Құдайберген Еділ Болатұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
55 |
Қаржаулова Айгерім Әлібекқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
05.04.2017 сағат 09.00 |
56 |
Мусрепова Айдана Қанатқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
57 |
Хайруллина Гульфара Иргизовна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
58 |
Игисенов Изимхан Тулегенович
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
59 |
Қаиров Темірлан Қайратұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
60 |
Садықова Дамира Әмірханқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
61 |
Жумагалиева Амина Бериковна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
62 |
Усенова Гульсая Еркингалиевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
63 |
Бақтыгереев Асланбек Оралбекұлы
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
64 |
Шекенова Анар Аманғалиқызы
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Шалқар аудандық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
65 |
Жалгасов Жанболат Нурланович
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
66 |
Шайқақова Фариза Берікқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
67 |
Муханбедьяров Наурызгали Романович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
68 |
Маменова Зарина Сергеевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
69 |
Муханов Серик Кудайбергенович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
70 |
Санақаева Айман Русланбекқызы
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
71 |
Исаева Асия Маратовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
72 |
Кушкенова Айгуль Айтлесовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
73 |
Жанпеисова Маржан Онгарбаевна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
74 |
Калыбаева Кымбат Александровна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
05.04.2017 сағат 14.30 |
75 |
Аллашова Фатима Маратовна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
76 |
Ипанова Аругул Октябрьқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
77 |
Калкентаева Акгуль Сайлаукызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
78 |
Аманжолова Ақгүл Аманжолқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
79 |
Дуйсенова Алмажан Айбатыровна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
80 |
Кулмагамбетова Молдир Бериковна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
81 |
Шоқамбай Жангелді Төлеуғазыұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
82 |
Шукранова Эльмира Айдынгалиевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
83 |
Адилова Аркен Сериковна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
84 |
Казтуганова Бибинур Айдархановна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
85 |
Ашикбаева Айгуль Абдуллаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
86 |
Абдраева Алина Нурлановна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
87 |
Кусаев Аян Маратович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
88 |
Мырзалы Шынтас Ілиясұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
89 |
Байдрахманова Гульбану Мырзалыкызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
90 |
Сармагамбет Алибек Аханович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
91 |
Абубакирова Жанат Сактагановна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Байғанин аудандық соты |
06.04.2017 сағат 09.00 |
92 |
Есқазы Хамида Нұрбаулықызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Байғанин аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
93 |
Кузбаева Жания Мадеровна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Мәртөк аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
94 |
Прокофьева Ирина Владимировна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Мәртөк аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
95 |
Утаралина Айнагуль Кажмухановна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Мәртөк аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
96 |
Шунимов Азамат Арманович
|
Бас маман |
С-R-4 |
Мұғалжар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
97 |
Сатканбаева Актоты Сайдуллаевна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Мұғалжар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
98 |
Баимбетов Бауржан Алпысбаевич
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Мұғалжар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
99 |
Изтлеуова Эльмира Тулегеновна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Хромтау аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
100 |
Кыдыргалиев Алтынбек Бауыржанович
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
101 |
Болысбай Айгүл Сейтқалиқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
102 |
Нұрұдин Ақмарал Аманжолқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
103 |
Айтмаганбетова Раушангул Абдулмажитовна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Шалқар аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
104 |
Аманғалиұлы Серік
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
105 |
Алипова Клара Танатаровна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ойыл аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
106 |
Майжанов Жанболат Әлімұлы
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Ойыл аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
107 |
Әжібаева Гүлмаран Қалдарқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ырғыз аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
108 |
Құрманов Жангелді Тойжанұлы
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Ырғыз аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
109 |
Кулмагамбетова Роза Жусиповна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Алға аудандық соты |
06.04.2017 сағат 14.30 |
110 |
Гарифуллина Эльвира Равильевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Алға аудандық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
111 |
Кулкашова Асель Аманкуловна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
112 |
Жакибаев Айтолбек Арыстанбекулы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
113 |
Калмагамбетова Алтынай Жанболатовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
114 |
Айткулов Нурлан Максатович
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
115 |
Байсакалова Гульшара Дауренбековна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
116 |
Кабдуллина Зульфия Набиевна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
117 |
Тасболатова Эльвира Куантаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
118 |
Тулепбергенова Айшат Женисовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
119 |
Жасарова Кенжегул Кулмуханбетовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
120 |
Жамилов Нурсултан Сулейменулы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
121 |
Валиева Саулет Амандыковна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
122 |
Мендибаева Нургуль Даребаевна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
123 |
Сулейменова Жанна Жаксымбековна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
124 |
Иванова Анна Николаевна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
125 |
Жакенов Айвенго Тарғынұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
126 |
Махашев Аманжол Мырзаханұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
127 |
Сыдықов Ақылбек Кенжалыұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
07.04.2017 сағат 09.00 |
128 |
Атенова Гуляим Рахимжановна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
129 |
Мухамбеткалиева Гульнар Советовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Байғанин аудандық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
130 |
Кадиров Нурлыбек Улыкпанович
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Байғанин аудандық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
131 |
Айдарбек Анель
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
132 |
Ибраев Дархан Куанышевич
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
133 |
Ғабдолов Азамат Жұмабекұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
134 |
Байжанов Данияр Әлімұлы
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
135 |
Акайдаров Азамат Кетебаевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
136 |
Әлнияз Айдын Шапағатұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
137 |
Нургалиев Ибрахим Казбекович |
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
138 |
Шертаева Алия Муратқызы
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
139 |
Байзаков Мурат Байзакович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
140 |
Имангазина Баян Асылбековна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
141 |
Жиембаева Асемгуль Кайратовна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
142 |
Каламова Гульшат Амангельдиевна
|
Жетекші маман |
С-R-5
|
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
143 |
Есқали Данияр Маратұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
144 |
Оралбаева Алтын Абзаловна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
145 |
Уалиева Гулдана Бакеновна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
07.04.2017 сағат 14.30 |
146 |
Омаров Акынбек Сарсенович
|
Бас маман |
С-О-5 |
Ішкі қауіпсіздік және соттардағы сыбайлас жемқорлықтың алдын-алу бөлімі |
07.04.2017 сағат 14.30 |
147 |
Кулмагамбетов Азамат Сапаргалиевич
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының мамандандырылған ауданарлық экономикалық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
148 |
Шаргабаева Ляззат Ерболатовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының мамандандырылған әкімшілік соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
149 |
Жүсіпова Жайнагүл Жолдыбайқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе облысының қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
150 |
Баекенова Айман Манарбековна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе облысының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданарлық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
151 |
Тажиев Тулеген Мухамбетович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
152 |
Базлиева Айгерим Патрисовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
153 |
Калиева Асем Аманкуловна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қалалық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
154 |
Шутеева Гульназ Сериковна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Мұғалжар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
155 |
Айтжанова Жанар Муратбаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Мұғалжар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
156 |
Юнусова Зульфия Миртемировна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Мұғалжар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
157 |
Булмажанова Айслу Газизовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Мұғалжар ауданының №2 аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
158 |
Каленов Артур Мухтарович
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Мұғалжар ауданының №2 аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
159 |
Джанглышбаева Гулим Дузбайевна |
Бас маман |
С-R-4 |
Мұғалжар ауданының №2 аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
160 |
Кунаев Мереке Есмуханович
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Мұғалжар ауданының №2 аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
161 |
Төлеубаева Айгүл Жанайдарқызы
|
Бас маман |
С-R-4 |
Хромтау аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
162 |
Алмаханов Гани Туреханович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Хромтау аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
163 |
Есжанова Гулбану Отарбаевна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
164 |
Абжапаров Галимжан Бауржанович |
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 09.00 |
165 |
Бекмурзина Алмагүл Уайесқызы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
166 |
Ерниязова Нуржамал Сагинбаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Шалқар аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
167 |
Шаймакова Салтанат Набидолловна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Ойыл аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
168 |
Даирова Алия Болатовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Қобда аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
169 |
Айжарикова Гульнур Елтаевна
|
Бас маман |
С-R-4 |
Темір аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
170 |
Омаров Даурен Тулеуович
|
Сот приставы |
С-R-5 |
Темір аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
171 |
Қуандықов Нұртуған Балтабайұлы
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ырғыз аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
172 |
Муратова Гульзада Сердебаевна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Әйтеке би аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
173 |
Женсыкбаев Тимур Кудайбергенович |
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Әйтеке би аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
174 |
Таджикова Умсун Ондасовна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Алға аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
175 |
Долаева Раушан Назировна
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Алға аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
176 |
Хасанов Канат Асылбекулы
|
Аға сот приставы |
С-R-4 |
Алға аудандық соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
177 |
Кайболдин Жаслан Муратович
|
Бас маман-сот мәжілісінің хатшысы |
С-R-4 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
178 |
Айдарбаева Асем Тлеуовна
|
Жетекші маман |
С-R-5 |
Ақтөбе қаласының №2 соты |
10.04.2017 сағат 14.30 |
179 |
Алмагамбетова Алина Ерболовна
|
Бас маман |
С-О-5 |
Персоналды басқару бөлімі /кадр қызметі/ |
10.04.2017 сағат 14.30 |